ŞEN PASLANMAZ

2007 Yılında kurulan ŞEN PASLANMAZ mega yatların iç ve dış mekân paslanmaz donanım ve dekorasyon imalatlarında uzmanlaşmış profesyonel ve dinamik kadrosu ile en küçük imalattan en büyük projelere kadar her türlü paslanmaz donanım ve dekorasyon ihtiyacını karşılamaktadır.

Kuruluşundan bugüne birçok mega yat üreticisiyle çalışan Şen paslanmaz uluslararası fuarlarda birçok iç ve dış mekân tasarımlarında ödül ve birincilik almış yatların paslanmaz donanım ve dekorasyonlarını yapmıştır.

Şen paslanmaz standart yat donanımlarının yanı sıra müşterilerinin isteği doğrultusunda her türlü krom imalatı için servis ve danışmanlık yapmaktadır.

Yatların iç ve dış mekanları için üretmiş olduğu krom malzemelerin kalitesi, estetiği ve zamanında teslimi ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmuş olup başlamış olduğu her projeyi sorunsuz olarak tamamlayarak müşterilerine teslim etmiştir, bu sayede sektörde önde gelen firmalar arasında ismini tanıtıp yerini almıştır.

ŞEN PASLANMAZ HAKKIMIZDA

Vizyon

Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek ve sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslar arası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

Misyon

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır. Her yeni projemizi, yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimiz ile tamamlıyoruz.